П`ятниця
19.04.2024
14:22
 




 
Ви зайшли як Призовник | Група "Гости" | RSSГоловна | Електро інформація чи всеж таки ..... - Форум | Мій профіль | Вихід
[ Приватні повідомлення () · Нове оповіщення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: kleoo-svitulo, Legioner  
Форум » На всі смаки і погляди » Обговоренні різних за тематикию питань, та поглядів. » Електро інформація чи всеж таки ..... (Інформаційні носії....)
Електро інформація чи всеж таки .....
kleoo-svituloДата: Вівторок, 11.11.2008, 20:47 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
В наш час спостерігається дуже стрімкий розвиток зберігання інформації на різних носіях...В давнину люди користувались плитами з каменю, на яких наносили текст, пізніш, на папірусі, ще пізніш на папері, а тепер в цифрі. Чи справді є зручним і доцільним перехід на цифрову якість зберігання інформації? Та чому більшу перевагу надаєти ви в наш час?

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
LegionerДата: Середа, 12.11.2008, 00:26 | Повідомлення # 2
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
я хоча за вишкою історик, але вважаю, що зберігати інфо на флешці і зручніше і безпечніше, краім того поставви пароль на архів із 20 символів і не паришся за її безпеку, а я намагаюсь кидати інфо одного роду на всі інфо носії - їх у мене аж 4!

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
kleoo-svituloДата: Середа, 12.11.2008, 23:10 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
флеш має свої недоліки також, так як і архів...

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
LegionerДата: П`ятниця, 02.01.2009, 12:14 | Повідомлення # 4
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
ПРОТЕ ФЛЕШКА У ТЕБЕ В КИШЕНІ + ПОСТАВИВ ПРОГРАМУ FOLDER LOCK - НАВІТЬ ЯКЩО ФЛЕШКУ СТИРЯТЬ - НЕХАЙ МАСТЯТЬ СОБІ ГОЛОВУ, ЯКИЙ ПАРОЛЬ biggrin

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
kleoo-svituloДата: Понеділок, 23.02.2009, 17:43 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
Тепер і пароль якоїсь програмки не буде вартувати нічого з існуючими програмами взлому...
А ле ми говорим не про паролі та про програми...
Інформація це річ тимчасова в деяких випадках, по мірі її застосування...Наприклад якщо взяти секретні якісь матеріали то на мою думку їх можна зберігати в електронному вигляді....
Але мусить бути ще і копія документу і на папері, а що як світло пропаде чи небуде можливості використати флеш чи ще подібні йому накопичувачі???
Тому я вважаю що з нашими достатками і нашою технікою ми ще не готові перейти повністю на електронні носії....
Чи можливо хтось має іншу думку???


Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
Форум » На всі смаки і погляди » Обговоренні різних за тематикию питань, та поглядів. » Електро інформація чи всеж таки ..... (Інформаційні носії....)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz




Музика