Субота
20.04.2024
16:19
 




 
Ви зайшли як Призовник | Група "Гости" | RSSГоловна | Яку ОС ви використовуєте? Та які ОС вам відомі? - Форум | Мій профіль | Вихід
[ Приватні повідомлення () · Нове оповіщення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Magnum36  
Форум » На всі смаки і погляди » Компютери та ПО » Яку ОС ви використовуєте? Та які ОС вам відомі? (ОС)
Яку ОС ви використовуєте? Та які ОС вам відомі?
kleoo-svituloДата: Вівторок, 23.09.2008, 15:04 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
В наш час стрімко розвиваються програмні додатки до операційних систем, та буває таке що та чи інша програма не може бути використаною на тій чи іншій ОС без додаткового програмного забезпечення....Тому пропоную поговорити про ОС....Яка у вас встановлена ОС, та чи одна?

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
connectДата: Середа, 15.04.2009, 21:53 | Повідомлення # 2
Курсант
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Offline
O_o я вже давненько не памятаю коли в мене була тільки 1 ОС))) Зазвичай в мене їх 2-3 :
1. робочий - це вінда Fuck you bill - хороша штука, її установка повністю автоматична, як і купи програм, що є на диску.
2. XP-SP3-Game-Edition>>Геймерський - це точно найшвидший віндовс, просто реактивна ракета xD (відносно)
3. Тертім були всякі вісти і windows 7, які скоро приїлися і видалилися... tongue

До речі, віндовс можна ставити не з диска, а з флешки!!! це як мінінмум в 2-3 рази швидше: http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1590570


Щастя - всього лиш хороше здоров'я, і погана пам'ять

Повідомлення відредагував connect - Середа, 15.04.2009, 21:53
 
kleoo-svituloДата: Субота, 16.05.2009, 20:57 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
Як по мені то тут по темі таке питання недоречне...Наступні рази будьте уважні і задавайте питання в відповідних темах форуму, абож створюйте нові...
А на рахунок реклами то це дуже просто...через панель адміністрування.(Якщо я правильно зрозумів ваше питання...)


Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
hddiskiДата: П`ятниця, 29.05.2009, 09:57 | Повідомлення # 4
Курсант
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Очень интересная и полезная тема. Так держать smile
 
Форум » На всі смаки і погляди » Компютери та ПО » Яку ОС ви використовуєте? Та які ОС вам відомі? (ОС)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz




Музика