Четвер
25.04.2024
17:03
 




 
Ви зайшли як Призовник | Група "Гости" | RSSГоловна | Яка ваша думка? - Форум | Мій профіль | Вихід
[ Приватні повідомлення () · Нове оповіщення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Legioner, kleoo-svitulo  
Форум » Модернізація форуму та сайту » Поради і пропозиції » Яка ваша думка? (реконструкція сайту...)
Яка ваша думка?
kleoo-svituloДата: П`ятниця, 25.04.2008, 05:32 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
Мої вітання!!!
Як ви бачете, форум як і сайт розпочав свою дію нещодавно. cool
Тому попрошу вас порадити мені що потрібно ще зробити на форумі, щоб все було кльово.
Наперед вдячний.....


Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
ZMIYKAДата: Субота, 26.04.2008, 16:00 | Повідомлення # 2
Курсант
Група: Модераторы
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
людей треба побільше і все буде кльово)))))

Сонное
Теоретически
Умное
Дитя
Естественно
Не желающее
Трудиться
 
kleoo-svituloДата: Субота, 26.04.2008, 21:21 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
ZMIYKA, Людей я приваблю на сайт згодом більше, наперед потрібно залити інформацію в нього....щоб було цікаво почитати...Пропонуй ідею...яку інфу ти бажалаб бачити тут? smile

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
VolyaДата: П`ятниця, 16.05.2008, 17:26 | Повідомлення # 4
Курсант
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Більше світлих тонів, ато в очах темно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Честь і слава
www.obereg.at.ua
 
kleoo-svituloДата: П`ятниця, 16.05.2008, 17:29 | Повідомлення # 5
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
На рахунок світлих тонів то тут, невийде...бо весь стиль оформлення прийдеться міняти... sad

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
alakdanДата: Понеділок, 07.07.2008, 21:06 | Повідомлення # 6
Курсант
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну раз Ви самі мене сюди запросили, то я й прийшов.
Якщо цікаво було знати мою думку про покращення ресурсу позначу ті моменти, які є на мою думку найбільш важливими.

1. Дуже цікавий напрямок ресурсу, було несподіванно для мене натрапити на сайт такого напрямку. Добре й те, що сайт є суто українізованим. Але в цьому є й свої мінуси.
По-перше, ресурс що відкриває користувачам лише один шлях для руху дуже швидко стане для них нецікавим, тому потрібно урізноманітнити ресурс. Однак на мій погляд потрібно продовжувати притримуватися основної теми, тому що інакше сайт втратить свою поважність. Тобто нове додавати, але не робити на цьому наголосу.
По-друге, повна відсутність російської мови. Якщо сайт планується лише для українців то тоді все дуже добре, тоді саме так і треба. Але жоден російський користувач не зможе зрозуміти, що тут і як. І тому, якщо все ж таки тут планується прибуття російських громадян, потрібно якнайменш - зробити декілька тем на російській мові, а також пояснити користувачам, що тут і до чого.

2. Користувачі, ну звісно ж потрібно приводити сюди користувачів, як саме це зробити, тут я нічого підказати не можу, тому що для мене головне не кількість, а якість. Але ж Ви прагнете донести свій сайт до мас (неважливо з якою метою), тому Вам потрібно замислитися про закликання до себе людей зі сторонніх ресурсів. Але насамперед друзів, бо так воно й буває, спочатку один друг приводить іншого, той ще, а потім ссилка потрапляє до колег по роботі і пішло поїхало. Також не слід зневажати і рекламою, потрібно провести хоча б обмін банерами з іншими сайтами

3. Не буде заважати й наявнсть декількох людей, які будуть хоча б раз на 2-3 дні оновлювати новини, буде достатньо будь-яких цікавих новин, не важливо на яку тему, але судячи з сайту вони повинні мати солідний вигляд.

4. Незважаючи на те, що взагалі то я такими ресурсами я не цікавлюся, цей продвився доволі давно, наскільки я знаю навіть раніше ніж Magnum36. Тому можу сказати що ресурс є доволі непоганим, інакше я б його просто не проглядав.

5. До речі минулий дизайн був набагато кращий )) Така моя думка, цей занадто яскравий.


намагаюся бути чемним з усіма

Повідомлення відредагував alakdan - Понеділок, 07.07.2008, 21:06
 
kleoo-svituloДата: Вівторок, 08.07.2008, 00:44 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
alakdan, Дякую за власну думку....приймем до уваги...
Але маю прохання до вас. Відвідуйте сайт частіше, і ми будем рости разом! smile


Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
LegionerДата: Четвер, 06.11.2008, 10:32 | Повідомлення # 8
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
та вже помаленьку ростемо, проте на вулиці демократія, а адмін керується авторитарним стилем управління!!!
ЦЕ ЖАРТ!!!


ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
kleoo-svituloДата: Понеділок, 29.12.2008, 01:49 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
стараюсь як можу.... biggrin

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
Форум » Модернізація форуму та сайту » Поради і пропозиції » Яка ваша думка? (реконструкція сайту...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz




Музика