Субота
20.04.2024
17:51
 




 
Ви зайшли як Призовник | Група "Гости" | RSSГоловна | .... - Сторінка 2 - Форум | Мій профіль | Вихід
[ Приватні повідомлення () · Нове оповіщення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: ZMIYKA, Legioner  
Форум » Любов? » Як вести себе з хлопцем(дівчиною) щоб не втратити його(її) » .... (.....)
....
kleoo-svituloДата: П`ятниця, 31.10.2008, 12:07 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
Чиста правда... dry

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
ГотессаДата: П`ятниця, 31.10.2008, 19:16 | Повідомлення # 12
Курсант
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Ого!!! Оце відповідь1 Такі думки і висновки мало де почуєш. Судячи з цього, ти справді вважаєш себе воїном і прагнеш захищати усіх людей. Іноді ми справді зустрічаємо жорстоких людей, які не хочутьнас інколи розуміти і йти на поступки.............:(
 
LegionerДата: Субота, 01.11.2008, 15:54 | Повідомлення # 13
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
я ВВАЖАЮ СЕБЕ ВОЇНОМ, АЛЕ ОКРІМ ЦЬОГО Я СЛУЖУ В СПЕЦПІДРОЗДІЛІ, АЛЕ ТОЛКУ З ТОГО, АДЖЕ НАМ ПАЛКИ В КОЛЕСА ПХАЮТЬ НАШІ Ж КОЛЕГИ - ВЗЯТИ ХОЧА Б ТЕ, ЩО СТАЛОСЯ СЬОГОДНІ ВНОЧІ КОЛИ МИ БУЛИ В ПАТРУЛІ - НЕ ДУЖЕ ПРИЄМНА СИТУАЦІЯ КОЛИ БУХІ МЄНТИ РИКАЮТЬ ДО НАС ДО БІЙЦІВ СПЕЦНАЗУ - СТРІЛЯВ БИ ЗА ТАКЕ angry angry angry

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
ГотессаДата: Неділя, 02.11.2008, 16:56 | Повідомлення # 14
Курсант
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну й ці менти.......... Слів немає. На робочому місці забухались, так ще й виступають! Гнидники вони
 
kleoo-svituloДата: Неділя, 02.11.2008, 17:02 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
Так так вони останнім часом почали вести себе не в рамках культури і виступають в ролі якихось шкідників....Тай взагалі ставлення після того яке до них має бути?! angry

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
LegionerДата: Неділя, 02.11.2008, 20:03 | Повідомлення # 16
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
Готесса, я б хотів вибачитись за деякі свої різкі висловлювання стосовно вашої статі, я думав про "зраду", про "кохання", - і ось до якого висновку я прийшов кохати -це ставити пріоритети, бажання коханої людини вище своїх! і тому зрада тут зовсім не сумісна і буде розглядатись як неприродне явище!
відповідно до цього, за все своє не таке вже й коротке життя - я ні разу не кохав, і мабуть, що й не покохаю...
але я не впевнений, що хочу пізнати те, що затуманить мій розум, зламає мою волю, змусить відректись від усього - адже для мене Легіон - це рідний дім, друзі, брата, це Те, що є я!!!


ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
LegionerДата: Неділя, 02.11.2008, 20:10 | Повідомлення # 17
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
хоча якщо бути чесним до кінця - то хотілось, щоб була жінка в моєму житті якій би я міг поставити голову на коліна і забути про все, щоб вона залишала свічку на підвіконні, щоб я мав можливість знайти Дім!!!
а зараз мені залишається лише одне - БИТВА!!! БИТВА!!! БИТВА!!!
яка мене вже втомила...
але, що поробиш - таке життя - народжений воїном - коханцем не буде!!! angry


ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
ГотессаДата: Неділя, 02.11.2008, 20:56 | Повідомлення # 18
Курсант
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Дякую за такі чудові та щирі слова!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
LegionerДата: Неділя, 02.11.2008, 22:22 | Повідомлення # 19
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
Готесса, Навіть не знаю, що тобі відповісти, просто щойно ще раз переконався - що мої друзі, Легіон дорожчі мені за дівчину, яка сказала:"я не хочу, щоб в тебе хтось був важливіший за мене" - хоча вона й знала, що я вільний птах і що ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ, Я Є ЗЛО І ІМ*Я МЕНІ ЛЕГІОН!Ї

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
LegionerДата: Неділя, 02.11.2008, 22:23 | Повідомлення # 20
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
БРАТЕ, МІЖ МНОЮ І ТАНЕЮ НАПЕВНО ВСЕ ЗАКІНЧЕНО!
ПОСТАВИЛА МЕНЕ ПЕРЕД ВИБОРОМ - ДАРМА!!! angry


ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
Форум » Любов? » Як вести себе з хлопцем(дівчиною) щоб не втратити його(її) » .... (.....)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz




Музика