Четвер
25.04.2024
08:08
 




 
Ви зайшли як Призовник | Група "Гости" | RSSГоловна | Яка хололна зброя беспечна, а яка небезпечна! - Форум | Мій профіль | Вихід
[ Приватні повідомлення () · Нове оповіщення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Magnum36  
Форум » Авто-зброя » Холодна зброя » Яка хололна зброя беспечна, а яка небезпечна! (Обговорюємо про небезпеку і безпеку холодної зброї!)
Яка хололна зброя беспечна, а яка небезпечна!
Magnum36Дата: Понеділок, 07.07.2008, 01:30 | Повідомлення # 1
Курсант
Група: Модераторы
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Обговорюємо про небезпеку і безпеку холодної зброї! Де і в яких випадках можна носити холодну зброю чи взагалі неможна її носити, ось тута ми будемо це обговорювати )))

Дурість-дар Божий, але не слід нею зловживати!
 
kleoo-svituloДата: Понеділок, 07.07.2008, 02:06 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
Холодна зброя друг людини...її носять в кишені самовбивці, а нормальні люди в піхвах....типу захисних чохлах...а ви про що подумали? biggrin

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
alakdanДата: Вівторок, 08.07.2008, 01:27 | Повідомлення # 3
Курсант
Група: Проверенные
Повідомлень: 5
Репутація: 1
Статус: Offline
Я вважаю холодна зброя повинна використовуватися на різноманітних змаганнях, в державних службах, та бути в коллекціях.

намагаюся бути чемним з усіма
 
kleoo-svituloДата: Вівторок, 08.07.2008, 01:30 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
alakdan, так і є....якщо не враховувати кухонних ножів...але бувають і винятки, які закінчуються болісно і плачевно.... biggrin

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
LegionerДата: Четвер, 17.07.2008, 12:22 | Повідомлення # 5
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
Холодна зброя... Володіння холодною зброєю - це мистецтво, яке подібне до мистецтва яке називається "Шлях воїна" - Бушідо!!!
Холодну зброю мають право носити особи які мають на неї дозвіл, або спецслужби!
На мою думку легалізація холодної зброї - це неправильний вектор!
Легалізація вогнепальної зброї - це також невірний вектор.
На кожній вистріляній кулі залишаються борозонки - своєрідне ДНК, за якими можна знайти власника, а от з ножами так не вийде(хіба що ніж особливий).
Як представник патрульного підрозділу я б не хотів під час перевірки документів, щоб до мого тіла приставили ніж чи навіть той самий пістолет!!!


ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
LegionerДата: Четвер, 17.07.2008, 12:32 | Повідомлення # 6
Легіонер
Група: Заблоковані
Повідомлень: 110
Репутація: 1
Статус: Offline
І памятайте, якщо Ви з повагою ставитесь до зброї - вона Вам шкоди незавдасть!!!

ВИЩЕ ЗА СИЛУ НЕМАЄ НІЧОГО - ОКРІМ ЛЕГІОНУ
 
kleoo-svituloДата: Четвер, 17.07.2008, 12:39 | Повідомлення # 7
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
Якщо нею вміти користуватись...то можливо ви прожевете довше.... biggrin

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
Лєн-inДата: П`ятниця, 24.10.2008, 02:18 | Повідомлення # 8
Курсант
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (alakdan)
Я вважаю холодна зброя повинна використовуватися на різноманітних змаганнях, в державних службах, та бути в коллекціях.

в наше время чьтоб увидить ствол не надо в музей идти или там на какието турнири или че, нада просто вийти ночью и увидить всу малиу как она есть... сам ствола не ношу, потому чтьо годи не позволяют, но.. надеюсь до зимы получу разрешение на ствол пока обхожусь пневматом "Anics" А-3000 SKIF smile


да я ЖЫВ!!!
 
kleoo-svituloДата: П`ятниця, 24.10.2008, 13:27 | Повідомлення # 9
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 170
Репутація: 3
Статус: Offline
А якщо не секрет від кого ти получиш дозвіл і на яку зброю ти розраховуєш? Вогнепалка. Чи може газовий? sad

Все буде добре! Якщо тільки захотіти!!!

 
Лєн-inДата: П`ятниця, 24.10.2008, 17:09 | Повідомлення # 10
Курсант
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Репутація: 1
Статус: Offline
как од кого, там когда рееструеш ствол так надо через психиатров проходить, потом помоему с ментами нада тиреть на учот ствол ставить итд.. ну а думаю се ченить боевое взять но наверно мелкаш кокойто на первый раз...пока точьно не решыл..

да я ЖЫВ!!!
 
Форум » Авто-зброя » Холодна зброя » Яка хололна зброя беспечна, а яка небезпечна! (Обговорюємо про небезпеку і безпеку холодної зброї!)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz




Музика